امام جمعه موقت سیرجان:
رژیم صهیونیستی در انزوا است

خبرگزاری فارس: امام جمعه موقت سیرجان لغو قرارداد خط انتقال گاز از طریق مصر به رژیم صهیونیستی را یک تحول جدی برای انزوای این رژیم خواند و گفت: امیدواریم به زودی معاهده کمپ دیوید نیز با وجود حاکمیت نظام اسلامی در مصر لغو شود.

خبرگزاری فارس: رژیم صهیونیستی در انزوا است

به گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان، حجت‌الاسلام حسین حیدری‌ ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه سیرجان اظهار داشت: امریکا با هیچ ملتی همراه نیست و در همه جا به دنبال منافع خود است و حقوق ملت‌ها را نادیده می‌گیرد.

وی بیان داشت: حمایت از شورشیان سوریه در حالی که مردم این کشور حامی رئیس جمهور و دولت خود هستند، مخالفت با مردم سوریه است.

حیدری تصریح کرد: حمایت از رژیم ناخلف بحرین در حالی که مردم این کشور خواستار برکناری دولت هستند، نشان‌گر این است که امریکا حامی ملت‌ها نیست و قصد دارد با ظلم و ستم به منافع خود برسد.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات اتومبیلرانی در بحرین ابراز داشت: برگزاری این مسابقات در حالی که مردم این کشور در خون خود می‌غلتند، نشانگر توجه نکردن به خواسته‌ها و حقوق مردم است.

حیدری به دیدار مقام معظم رهبری با نخست‌وزیر عراق اشاره و بیان کرد: رهبری در این دیدار ایجاد نهضت علمی در عراق را توصیه کردند، زیرا دشمن از رشد علمی هراس دارد.

وی با بیان اینکه مسلمانان به بصیرت و رشد علمی نیاز دارند، عنوان کرد: مسلمانان با این تحول می‌توانند در برابر دشمن جهان اسلام ایستادگی کنند.

حیدری لغو قرارداد خط انتقال گاز از طریق مصر به رژیم صهیونیستی را یک تحول جدی برای انزوای این رژیم خواند و ابراز امیدواری کرد: به زودی قطعنامه کمپ دیوید نیز با وجود حاکمیت نظام اسلامی در مصر لغو شود.

خطیب جمعه سیرجان با انتقاد از اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان عنوان کرد: از این تریبون می‌گویم تا مسئولان استانی و کشوری فکری برای این نهاد بکنند، زیرا تبلیغات اسلامی سیرجان مرده است و اگر کسی بیاید و نبضش را بگیرد و ارزیابی کند، متوجه می‌شود که این نهاد خیلی وقت پیش مرده است.

حیدری تصریح کرد: اداره تبلیغات اسلامی سیرجان هیچ فعالیتی در زمینه تبلیغات اسلامی در سطح شهرستان انجام نمی‌دهد به طوری که ایام فاطمیه سپری شد و فقط مردم دست به کار شدند و این نهاد هیچ فعالیتی انجام نداد.

وی با قدردانی از مردم سیرجان برای برگزاری مجالس پرشور عزاداری ایام فاطمیه گفت: بندگی خالصانه و دوری از معصیت باید توشه این ایام باشد.

حیدری به روز معلم اشاره کرد و معلمان را بر تلاش بیشتر در زمینه‌های علمی و اعتقادی جوانان سفارش کرد.