اخبار کوتاه از استقلال
صحبت های رسولی نژاد برای بازیکنان/ جباری در فهرست نیست،کی روش میهمان ویژه

خبرگزاری فارس: رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال شب گذشته در حضور فتح الله زاده از بازیکنان خواست تا با قدرت به کارشان ادامه دهند.

خبرگزاری فارس: صحبت های رسولی نژاد برای بازیکنان/ جباری در فهرست نیست،کی روش میهمان ویژه

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل باشگاه استقلال در آستانه دیدار استقلال مقابل شهرداری تبریز در محل اردوی تیم در هتل اسپیناس حضور پیدا کردند.

اتفاقات و صحبت‌هایی که طی روزهای اخیر در خصوص تغییر و تحولات در استقلال مطرح شده بود، باعث شد تا این موضوع به دغدغه‌ای برای تیم تبدیل شود، با این حال رسولی‌نژاد و فتح‌اله‌زاده ضمن صحبت‌هایی برای بازیکنان، خیال آنها را از بابت چنین مسائلی تا پایان فصل راحت کردند. احمد رسولی‌نژاد، رئیس هیات‌مدیره پیش از صرف شام تیم در جلسه‌ای با حضور بازیکنان اظهار داشت: استقلال با قدرت کار خود را ادامه می‌دهد؛ به شما اطمینان می‌دهم که تا آخر فصل اتفاقی نمی‌افتد چون آقای فتح‌اله‌زاده برای تیم زحمت می‌کشد و ما هم کمک می‌کنیم تا ان‌شاء‌ا... تیم نتیجه بگیرد و موفق باشد.

 فتح‌اله‌زاده، مدیرعامل استقلال نیز در ادامه افزود: همه در کنار هم تلاش می‌کنیم تا مشکلات تیم حل شود. از شما می‌خواهم با قدرت به کار خود ادامه دهید و این را هم بدانید که من همچنان پشت شما هستم.

 

* جباری از فهرست 18 نفره خط خورد

لیست 18 نفره استقلال برای دیدار مقابل شهرداری تبریز مشخص شد. از سوی کادر فنی استقلال الونگ الونگ و مجتبی جباری برای دیدار مقابل شهرداری تبریز در فهرست 18 نفره استقلال قرار ندارند. گفتنی است؛ جباری به دلیل مصدومیت در دیدار امروز حضور ندارد.

 

* کی‌روش میهمان ویژه

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌‌ملی فوتبال ایران امروز با حضور در ورزشگاه آزادی تهران از نزدیک دیدار استقلال مقابل شهرداری تبریز را نظاره‌گر خواهد بود.

وی پیش از این دیدار با حضور در ورزشگاه راه‌آهن نیز دیدار راه‌آهن برابر فولاد را تماشا خواهد کرد.

دیدار تیم‌های استقلال و شهرداری تبریز امروز ساعت 19:10 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.