جریان اسلامی الوفاء: آمریکا شریک جنایات آل‌خلیفه در بحرین است

خبرگزاری فارس: جریان اسلامی "الوفاء" بحرین با اشاره به ملاقات معاون سفیر آمریکا از مزدوران آل‌خلیفه در بیمارستان، این ملاقات را نشانه نادیده گرفتن خون شهدا و حمایت از رژیم آل‌خلیفه و دست داشتن این کشور در جنایات این رژیم دانست.

خبرگزاری فارس: جریان اسلامی الوفاء: آمریکا شریک جنایات آل‌خلیفه در بحرین است

به گزارش فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شیعه، جریان اسلامی "الوفاء" با انتشار بیانیه‌ای ضمن اشاره به ملاقات "استفانی ویلیامز" از مزدوران رژیم آل خلیفه در بیمارستان این دیدار را نشانه نادیده گرفتن و زیر پا گذاشتن خون ده‌ها شهید و مجروح بحرینی و تخریب مساجد و مجازات جمعی شهروندان مسالمت‌جوی بحرینی و بیانگر هماهنگی کامل سیاست‌های دولت آمریکا و جانبداری آن از رژیم آل‌خلیفه برشمرد.

در این بیانیه آمده است که ملاقات ویلیامز با مزدوران جنایت‌کار آل‌خلیفه اظهارات وزارت خارجه آمریکا را در یاد و خاطر مردم بحرین زنده می‌کند که ورود نیروهای اشغالگر سعودی را مشروع دانست.

این بیانیه در ادامه می‌افزاید: این اقدام همچنین یاد آور افشای تصاویر آموزش مزدوران آل خلیفه به دست تفنگداران دریایی آمریکا است.

جریان اسلامی الوفاء تاکید کرد: مردم بحرین اطمینان دارند که آمریکا مستقیما در تمام جنایت‌هایی که در بحرین روی داده، با رژیم آل‌خلیفه هم دست است و آنان به خوبی از نقش دولت آمریکا در کشورشان آگاه و مطلع هستند.

انتهای پیام/