در قالب اردوهای جهادی انجام شد
خدمت‌رسانی دانشجویان تهرانی به روستائیان محروم ریگان

خبرگزاری فارس: فرماندار ریگان گفت: 50 دانشجوی دانشگاه‌های تهران طی نوروز خدمات ارزنده‌ای را به مردم مناطق صعب‌العبور و محروم ریگان ارائه کردند.

خبرگزاری فارس: خدمت‌رسانی دانشجویان تهرانی به روستائیان محروم ریگان

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمد برزنگ صبح امروز در آیین پایانی طرح اردوهای جهادی شهرستان ریگان در روستای کوه‌شاه اظهار داشت: در ایام نوروز و در قالب اردوهای جهادی که متشکل از دانشجویان دانشگاهی تهران بودند، خدمات ارزنده‌ای در مناطق صعب‌العبور شهرستان ریگان انجام شد.

وی بیان داشت: روستای کوه‌شاه به دلیل حضور جمعیت فراوانی از عشایر ساکن در این منطقه، نیاز به امکانات داشت و بیشترین کار دانشجویان اردوهای جهادی در روستای محروم کوه‌شاه بود و آنها علاوه بر فعالیت‌های فرهنگی، کارهای عمرانی هم انجام دادند.

برزنگ افزود: این اردوهای جهادی متشکل از 50 دانشجو بود که به مدت 12 روز در این روستا اقدام به ساخت و نصب 20 سرویس بهداشتی کردند.

وی عنوان کرد: فعالیت‌های ماندگار این اردوهای جهادی در شهرستان ریگان قابل ستودن است، زیرا با فعالیت‌های خود توانستند، مردم روستا را تشویق به انجام فعالیت‌های فرهنگی و عمرانی کنند.

برزنگ تصریح کرد: دانشجویان شرکت‌ کننده در اردوهای جهادی که در ایام تعطیلات باید در گردش و یا مسافرت باشند با این اقدام مهم خود تلاش‌های زیادی در راستای عمران و آبادانی روستاهای محروم انجام دادند.

به گزارش فارس، روستای محروم کوه‌شاه در 65 کیلومتری شهرستان ریگان قرار دارد.

انتهای پیام/ی30/ژ1001