با حضور کودکان گردشگر در منطقه آزاد ارس برگزار شد
رقابت قویترین کودکان در منطقه آزاد ارس

خبرگزاری فارس: مسابقه قوی‌ترین کودکان ارس در نهمین روز از نوروز 91 با حضور کودکان 5 تا 10 سال گردشگران نوروزی در سالن ورزشگاه تختی جلفا برگزار و به نفرات برتر این مسابقات جوایزی اعطا شد.

خبرگزاری فارس: رقابت قویترین کودکان در منطقه آزاد ارس

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس، صادق نجفی رئیس ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر گفت: این مسابقه با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و فراهم کردن لحظاتی شاد در نهمین روز از تعطیلات عید نوروز  برای گردشگران نوروزی در منطقه آزاد ارس برگزار شد.

وی افزود: این مسابقه در بین کودکان پسر پنج تا 10 سال برگزار و تا امروز در بین برنامه‌های ورزشی و تفریحی منطقه از بیشترین استقبال را از سوی گردشگران نوروزی داشته است.

نجفی یادآور شد: سینماهای پنج بعدی، پینت‌بال، مسابقات ورزشی متنوع در سنین مختلف، پرواز با هواپیماهای سبک بر فراز آسمان ارس،تئاترهای خیابانی و جشنواره‌های متنوع در ایام نوروز 91 روزهای خاطره انگیزی برای گردشگران در این منطقه مرزی فراهم کرده است.

سرپرست منطقه آزاد ارس افزود: برنامه‌های ورزشی متنوع برای سنین مختلف از جمله پرواز با هواپیماهای سبک، مسابقات ماشین سواری کارتینگ، مسابقات موتورسواری، اسکیت، مسابقات تیر و کمان، پینت‌بال، استخر شنا و ماهیگیری کودکان در این ایام تدارک دیده شده است.

نجفی گفت: 15 برنامه شاد و پرهیجان برای مسافران و گردشگران نوروز 91 تدوین شده و در حال حاضر پس از گذشت 9 روز از فرودین 91 استقبال قابل توجهی از این برنامه‌ها شده است.

وی در رابطه با پر استقبال‌ترین برنامه‌های ستاد توسط گردشگران گفت: تاکنون سیرک ملی ایران با هنرنمایی اساتید مجرب و نامی کشور که در ورزشگاه تختی جلفا ارائه نمایش می‌کنند بیشترین استقبال را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/س30