قائم مقام جمعیت هلال‌احمر خراسان ‌رضوی
3000 داوطلب فعال هلال ‌احمر در خراسان ‌رضوی آموزش می‌بینند

خبرگزاری فارس: قائم مقام جمعیت هلال‌ احمر خراسان ‌رضوی گفت: تعداد 3 هزار داوطلب فعال هلال احمر کشور به منظور ایجاد ارتباط، تبادل تجربیات، تعامل و بازآموزی آموخته‌های امدادی در قالب طرح "همگامان مهرورزی" در مشهد آموزش می‌بینند.

خبرگزاری فارس: 3000 داوطلب فعال هلال ‌احمر در خراسان ‌رضوی آموزش می‌بینند

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی، وحید الهی اظهار داشت: داوطلبان با شرکت در این اردوی آموزشی با مفاهیمی چون مصادیق خدمت داوطلبانه، راهکارهای افزایش مشارکت داوطلبان و جامعه در امور عام المنفعه، شناخت آسیب‎های اجتماعی و راهکارهای پیشگیری و مقابله با آن و مهم‎ترین مولفه های مدیریت بحران آشنا می‎شوند.

وی گسترش مشارکت و نگاه تخصصی در میان داوطلبان را از اهداف این دوره بیان و اظهار کرد: داوطلبان می‎توانند علاوه بر استفاده از آموزش‎های علمی این دوره از فیض زیارت امام رضا (ع) نیز بهره‌مند شوند و معنویت این سفر را ره توشه فعالیت‎های داوطلبانه خود کنند.

معاون داوطلبان هلال احمر خراسان رضوی زمان برگزاری این اردو را از 15 فروردین ‌ماه سال‌ جاری تا اوایل خرداد ماه امسال با حضور 3 هزار داوطلب در قالب 15 گروه 200 نفری در مقاطع سه روزه در این برنامه ذکر کرد.

انتهای پیام/آ30