با صدور پیامی
سرلشکر فیروزآبادی میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت

خبرگزاری فارس: رییس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

خبرگزاری فارس: سرلشکر فیروزآبادی میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت

به گزارش خبرگزاری فارس، متن پیام رییس ستاد کل نیروهای مسلح به شرح زیر است:

سلام و صلوات خدا بر بزرگ پرستار تاریخ اسلام حضرت زینب کبری (سلام‌الله علیها)

اگر طباطبت باشد، اما پرستاری نباشد طبابت هم نخواهد توانست علاج بیماری را بکند، بخش مهمی از بهبود حال بیماران مرهون دست نوازشگر پرستاران است. (مقام معظم رهبری)

سلام و درود بر روان پاک و مطهر پرستارانی که همگام و همدوش با رزمندگان دوران دفاع مقدس، عصاره جان خویش را مرهم جراحات مجاهدان جبهه حق علیه باطل نموده و در این راه همپای شهیدان در رسیدن به سرمنشاء عشق و رضوان الهی خالصانه و بی‌ریا گام برداشته و به عاشورائیان پیوستند.

نهم فروردین سالروز ولادت شیر زن واقعه کربلا، بزرگ پرستار حادثه عاشورا، قهرمان صبر، شجاعت، تقوا و پاسداری از حریم ولایت بر همه رهپویان آن حضرت به خصوص پرستاران دلسوز و فداکار مبارک باد.

جامعه پرستاری، مجموعه‌ای پویا با هدفی مقدس، سرشار از نوع دوستی و محبت و شیفته خدمت به انسان‌های دردمند است و نقش پرستاران به عنوان بزرگ‌ترین، مهم‌ترین عضو در ارائه دهندگان خدمات بهداشتی درمانی در اقصی نقاط کشور بر هیچ کس پوشیده نیست و بی شک خدمات ارزشمند این قشر در مسیر ارتقاء بهداشت و سلامت در نیروهای مسلح، جایگاهی ستودنی داشته و دارد.

بی‌شک، بهداشت و سلامتی جامعه و به خصوص قشر مولد جامعه نقش اول در حمایت از تولید ملی دارد و پیشگیری و درمان نیروهاهی کار در جامعه دوران جهان اقتصادی علاوه بر ایجاد نشاط در محیط کار، بهترین وسیله در حفظ منابع انسانی و نیروی مولد در جامعه و هدر رفتن سرمایه‌های ملی خواهد بود و تسریع در بازگشت نیروی کار پس از بیماری نیز خدمتی به کار و سرمایه ایرانی است و حرکت در مسیر اهداف ولایت است.

اینجانب در دوران دفاع مقدس و پس از آن شاهد همت و تلاش مجدانه پرستاران در مداوای مجروحان و جانبازان بوده و هستم و صمیمانه بر جامعه پرستاری کشور درود می‌فرستم و روز بزرگداشت مقام پرستار ارجمند مخصوصا پرستاران شاغل در نیروهای مسلح تهنیت عرض نموده و امیدوارم صفات عالیه پرستار نمونه تاریخ بشریت، دخت گرامی علی(ع) و زهرا(س) حضرت زینب کبری(س) در تکریم و تسکین آن چنان در وجودتان ظهور یابد که خواسته قلبی رهبر عزیزمان و فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز در خدمت به مردم شکوفا و نگاه آخرین ذخیره الهی حضرت حجت‌ابن الحسن(عج) شامل حال خود و خانواده محترمتان گردد.

انتهای پیام/