دبیر ستاد دائمی تسهیلات سفر مازندران:
صنعت گردشگری را بعد از 15 فروردین فراموش نکنیم

خبرگزاری فارس: دبیر ستاد دائمی تسهیلات سفر مازندران گفت: ‌بعد از 15 فروردین گردشگری را فراموش نکنیم.

خبرگزاری فارس: صنعت گردشگری را بعد از 15 فروردین فراموش نکنیم

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سیف الله فرزانه بعد از ظهر امروز در نشست اجرایی ستاد دائمی تسهیلات سفر در مازندران که با حضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور برگزار شد، اظهار داشت: مازندران پرجاذبه‌ترین استان کشور است.

وی با اشاره به اینکه از شرق تا غرب استان جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد، گفت: امسال تمرین و مقدمه‌ای برای حضور گردشگران خارجی در استان داریم.

فرزانه یادآور شد:‌ اگر اتوبوس دریایی و چند طرح دریای مکانیزه، نه طرح دریایی که با گونی طراحی شده، داشته باشیم، قول می‌دهم به راحتی گردشگر خارجی وارد استان شود.

وی با بیان اینکه فاصله کم کوه و دریا در مازندران سبب شده که به راحتی می‌توانیم تله کابین در شرق و غرب استان داشته باشیم، تصریح کرد: محورهای تاریخی خوبی در استان داریم و در مسیر بلده خانه نیما و خانه استاد موسیقی ایران، استاد بنان هم در این مسیر است که می‌تواند مورد استقبال گردشگران داخلی و خارجی قرار گیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به اینکه بعد از 15 فروردین گردشگری را فراموش نکنیم، متذکر شد: قابلیت مازندران از نظر جاذبه‌های تفریحی و طبیعی از بسیاری کشورهای اروپایی بیشتر است.

فرزانه افزود:‌ با ظرفیت‌هایی که در استان وجود دارد می‌توانیم شعار رهبری درباره تولید ملی را تحقق بخشیم.

وی یادآور شد:‌ با استقبال بی‌نظیر گردشگران در استان مواجه هستیم.

انتهای پیام/آ20