در شش روز نخست سال 91 صورت گرفت
اقامت 1.5 میلیون مسافر نوروزی در هتل‌های اصفهان

خبرگزاری فارس: سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان گفت: از ابتدای نوروز تا ابتدای روز ششم فروردین ماه بیش از یک و نیم میلیون نفر مسافر در هتل‌ها و مراکز اقامتی اصفهان اقامت کردند.

خبرگزاری فارس: اقامت 1.5 میلیون مسافر نوروزی در هتل‌های اصفهان

محسن مصلحی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در ارتباط با میزان بازدید مسافران نوروزی از جاذبه‌های گردشگری استان اصفهان گفت: از ابتدای سال جدید تا ابتدای روز ششم فروردین ماه 91، یک میلیون و 979 هزار و 700 مسافر نوروزی از آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری استان اصفهان دیدن کردند.

وی افزود: تاکنون یک میلیون و 539 هزار و 843 مسافر نوروزی در هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، مهمان‌سراها، مهمانپذیرها، منازل استیجاری، کمپ‌های موقت، کلاس‌های مدارس، اقامتگاه‌های ادارات، خوابگاه‌های دانشجویی، سالن‌های ورزشی و چادرهای مسافرتی اقامت کردند.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان  در مورد نحوه نظارت و بازرسی از مراکز اقامتی و خدمت رسان زیر نظر اداره میراث فرهنگی گفت: بازرسان و ناظران میراث فرهنگی از مراکز اقامتی، رستوران‌ها و مراکز پذیرایی و بین راهی و دفاتر خدمات مسافرتی و مراکز اقامت موقت بازدید می‌کنند.

وی ادامه داد: در همین راستا تاکنون یک هزار و 34 مورد بازرسی از مراکز یاد شده صورت گرفته است.

مصلحی در ارتباط با شکایات مسافران نوروزی از مراکز اقامتی و آژانس‌های مسافرتی در سطح استان تصریح کرد: در این مدت حتی یک شکایت از سوی گردشگران و مسافران نوروزی گزارش نشده است.

انتهای پیام/س20