بخشدار مرکزی کنگان خبر داد
بازدید 240 هزار گردشگر داخلی و خارجی از بندر سیراف

خبرگزاری فارس: بخشدار مرکزی کنگان از بازدید 240 هزار گردشگر داخلی و خارجی از بندر سیراف خبر داد.

خبرگزاری فارس: بازدید 240 هزار گردشگر داخلی و خارجی از بندر سیراف

حجت‌الاسلام محمد بحرانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کنگان اظهار کرد: بخش مرکزی کنگان از ابتدای تعطیلات تا کنون مورد استقبال مهمانان نوروزی و گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته و روز به روز بر تعداد مسافران نوروزی افزوده می‌شود.

وی افزود: تاکنون بیش از نیم میلیون مسافر نوروزی وارد بخش مرکزی شده‌اند و از مناطق دیدنی و جاذبه‌های طبیعی این منطقه بازدید کرده‌اند.

بخشدار مرکزی کنگان از بازدید 240 هزار گردشگر داخلی و خارجی از بندر سیراف خبر داد و خاطرنشان کرد: بر اساس آمار موجود حدود 240 هزار گردشگر تاکنون از بندر باستانی سیراف بازدید کرده‌اند.

بحرانی تصریح کرد: بندر سیراف از زیباترین بنادر جنوب کشور است و با توجه به آثار باستانی فراوانی که دارد همواره مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی قرار می‌گیرد و امسال نیز از ابتدای تعطیلات تاکنون تعداد زیادی از مهمانان نوروزی از بخش‌‌های مختلف گردشگری این بندر بازدید کرده‌اند.

وی اضافه کرد: گردشگران خارجی و به ویژه گردشگران اروپایی و آسیای میانه استقبال خوبی از بندر تاریخی سیراف دارند و گردشگران داخلی نیز با ورود به شهرستان کنگان از جاذبه‌های گردشگری سیراف بازدید می‌کنند.

بحرانی گفت: توسعه زیرساخت‌های گردشگری امر مهم و ارزشمندی است که انتظار داریم مسئولان در این راستا اهتمام ورزند.

انتهای پیام/س20